Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PARTNERZY PTF

Oddział Świętokrzyski

 

  

S E K C J A   F I Z J O T E R A P I I   B Ó L U

Tematem przewodnim sekcji jest Fizjoterapia bólu. Ból stanowi istotne wyzwanie dla współczesnej medycyny - to najczęstsza przyczyna z jaką zgłaszają się pacjenci do placówek opieki zdrowotnej. Celem sekcji jest popularyzacja holistycznego podejścia do zagadnień powstawania, diagnozowania i leczenia bólu w aspekcie stosowanych praktyk fizjoterapeutycznych. Zgłębiamy tematykę związaną z układem nerwowym, obecnymi poglądami na to dlaczego istnieje, czym jest, czym się zajmuje, czego potrzebuje, jak pomóc mu doprowadzić do lepszej wydolności motorycznej i mniejszego odczuwania bólu. Na spotkaniach będziemy podejmować tematy uwarunkowań bólu (zwłaszcza chronicznego), skuteczności różnych metod terapii, kompletować literaturę oraz wymieniać doświadczenia własne związane z powyższym tematem.

Spotkania będą odbywać się cyklicznie w Centrum Rehabilitacji i Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego ul. Świętokrzyska 21H.

Członkostwo w sekcji jest bezpłatne, przeznaczone dla aktywnych członków oddziału świętokrzyskiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

 

Kontakt:

Mariusz Tofil

tel. 693 032 127

lifot@wp.pl

 

Konferencje

 

Warsztaty

 

Kursy

 

 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?